ВО "Свобода"

ENG

19 липня
"Свобода" подає до суду, аби скасувати підвищення тарифу на проїзд у Києві
"Свобода" подає до суду, аби скасувати підвищення тарифу на проїзд у Києві

19 липня 2018 року під час брифінгу у Київській міськраді голова фракції ВО "Свобода" Юрій Сиротюк повідомив, що юридичний відділ партії готує позовну заяву до суду, який мусить визнати незаконним підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті.

Нагадаємо, що з 15 липня 2018 року рішенням Київської міськадміністрації проїзд у комунальному транспорті Києва (метро, автобуси, тролейбуси, трамваї, фунікулер) було підвищено до восьми гривень. Фракція "Свободи" зареєструвала проєкт рішення, яким скасовується підняття тарифу. Свободівці вважають це рішення економічно необґрунтованим й незаконним, але більшість Київради, основу якої складає фракція "Блок Петра Порошенка-Солідарність", не підтримала цю ініціятиву.

"Нині Київрада провалила свободівський проєкт рішення "Про введення заборони на підвищення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування до впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду та проведення повного незалежного публічного аудиту КП "Київметрополітен" та "Київпастранс". Проте ми не складатимемо рук, готуватимемо публічні акції. Звертаємось до суду", ‒ заявив Юрій Сиротюк.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"