ВО "Свобода"

ENG

12 липня
"Свобода" вимагає скасувати рішення про подорожчання проїзду в Києві
"Свобода" вимагає скасувати рішення про подорожчання проїзду в Києві

12 липня 2018 року Київська міська рада за поданням фракції ВО "Свобода" мала розглянути ініціятиву про заборону підвищувати тариф на проїзд у комунальному транспорті, але з невідомих причин сесію було перенесено. Фракція ВО "Свобода" в Київській міськраді вимагає невідкладно продовжити засідання Київради та розглянути питання про заборону підвищення ціни на проїзд у столиці.

"Ми вважаємо необґрунтованою і неприпустимою перерву в сесії Київради. Жодних правових підстав щодо закриття сесії сьогодні не було. Наступне засідання має відбутися не пізніше п'ятниці, 13 липня 2018 року. Депутати мають ухвалити рішення про неприпустимість двократного підвищення тарифів до повного аудиту комунальних транспортних підприємств "Київпастранс" та "Київметрополітен" та запровадження автоматизованої системи обліку пасажирів.

Фракція "Свободи" переконана, що кожен депутат, незалежно від політичного табору, передусім повинен захищати інтереси громади та показати свою позицію з цього питання. Одноосібне, необґрунтоване, популістське й корупційне рішення КМДА про двократне підвищення ціни на проїзд має бути скасоване раніше 15 липня, інакше дії влади можна розцінити як політичне боягузтво", ‒ заявив голова фракції ВО "Свобода" в Київраді Юрій Сиротюк.

Прес-служба ВО "Свобода"