ВО "Свобода"

ENG

5 липня
Юрій Левченко: Маємо пильнувати, щоби на Поштовій площі звели музей
Юрій Левченко: Маємо пильнувати, щоби на Поштовій площі звели музей

5 липня 2018 року народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Левченко з трибуни парламенту закликав громаду стежити за ситуацією навколо Поштової площі, де, відповідно до ухваленого парламентом рішення, мають збудувати музей.

"Знайдену на Поштовій площі у Києві вулицю часів Київської Руси прагнуть залити бетоном, збудувавши на цьому місці черговий ТРЦ. На жаль, КМДА на чолі з Кличком своєю бездіяльністю сприяє забудовнику, "завгоспу" Януковича панові Кравцю, що діє під керівництвом спонсора Кличка Сергія Льовочкіна", ‒ повідомив Юрій Левченко.

За словами парламентаря, Рада взяла цю справу в свої руки і ухвалила постанову, що має на меті зберегти нашу історичну спадщину, створивши на Поштовій площі музей. У первинному проєкті рішення не йшлося про створення музею, але, зрештою, вдалось домогтися, щоби необхідну правку, напрацьовану із громадськістю, де сказано, що на Поштовій площі слід створити музей, таки ухвалили.

"Нині важливо проконтролювати, щоби документ із підтриманою правкою подали на підпис Голові Верховної Ради. Закликаю громаду пильнувати, щоб нас не надурили, вчинивши незаконно, викинувши з тексту документа правку про створення музею. Якщо правильний проєкт постанови таки підпишуть ‒ ми збережемо нашу тисячолітню історію та культурну спадщину", ‒ зазначив свободівець.

Прес-служба ВО "Свобода"