ВО "Свобода"

ENG

26 червня
Свободівець Денис Попов: Основним джерелом проблем киян є міська влада
Свободівець Денис Попов: Основним джерелом проблем киян є міська влада

26 червня 2018 року Київрада голосами більшости затвердила скандальний детальний план території на Троєщині, що передбачає забудову багатоповерхівками десятків гектарів. Передбачено побудувати майже 900 тис. квадратних метрів житлової площі. Фракція "Свободи" не голосувала за це рішення.

Пояснюючи позицію націоналістів, депутат Київради свободівець Денис Попов зазначив: "На моє глибоке переконання, місія органів місцевого самоврядування - робити життя мешканців комфортним, місто - красивішим та привабливим для туристів; створювати сприятливі умови для підприємців, залучати в місто інвесторів для створення сучасних викокопродуктивних робочих місць; сприяти розвитку культури та мистецтва, дбати про екологію та місця відпочинку; опікуватися маломобільними та малозабезпеченими верствами населення; створювати об'єкти інфраструктури, запроваджувати сучасні енергоефективні технології тощо. Якщо коротко - розвивати населений пункт заради комфорту всіх категорій мешканців.

У випадку з Києвом - все навпаки. На сьогодні основним джерелом проблем киян є міська влада, яка тимчасово опинилась у руках президентської політсили під очільництвом Кличка.

За роки "життя по-новому" кричущих випадків нехтування інтересами київської громади - безліч. Будівництво на м. "Героїв Дніпра", забудова Осокорків, Святошина, безлад в галузі благоустрою, громадського транспорту, паркування та енергопостачання…

Київські новини часто нагадують зведення з війни - поліція, тітушки, протести громади, пробити голови та зламані кінцівки киян. "Маршу рівності в Києві - так. Музею на Поштовій - ні!". Кияноненависницька позиція влади в місті - цілком послідовна.

Сьогодні в довгому переліку "ККК - капостей Кличка киянам" додалася нова сторінка - ДПТ "Троєщина", який передбачає забудову багатоповерхівками десятків гектарів навколо Троєщини. В разі реалізації об'єктів, передбачених цим ДПТ, Троєщина перетвориться в бетонне ґетто, з якого важко виїхати та важко повернутись".

Результати голосування
Результати голосування

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"