ВО "Свобода"

ENG

21 травня
З ініціативи націоналістів у Києві скасували концерт Віталія Козловського
З ініціативи націоналістів у Києві скасували концерт Віталія Козловського

21 травня 2018 року до офісу Київської міської організації ВО "Свобода" надійшов лист від ТОВ "Карібіан-Клаб", у якому йдеться про рішення керівництва закладу скасувати раніше запланований концерт Віталія Козловського. Як йдеться у листі, причиною такого рішення є те, що артист проводить виступи у Російській Федерації. Про те, що Козловський виступав у столиці країни-агресора, адміністрація закладу дізналася нібито тільки 18 травня.

Нагадаємо, що концерт Віталія Козловського, який 9 травня узяв участь у концерті в Москві, мав відбутися в Києві 21 травня. У зв'язку з цим була оприлюднена заява Всеукраїнської громадської організації "Сокіл" про наміри блокувати захід. Також із листом до керівництва ТОВ "Карібіан-Клуб" звернувся депутат Київради свободівець Володимир Назаренко, у якому вимагав скасувати цей концерт.

"У той час, коли російська зброя на сході України вела посилені обстріли позицій українських військових, що призвели до втрат серед наших військовослужбовців, "українець" Козловський розважав громадян країни-агресора. Такий вчинок націоналісти вважають неприпустимим та антидержавним й у разі анонсування мабйтніх концертів Козловського в Україні, залишаємо за собою право блокувати ці заходи", ‒ заявив Володимир Назаренко.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"