ВО "Свобода"

ENG

17 травня
ВО "Свобода" пропонуватиме, аби Юрій Левченко очолив Регламентний комітет Верховної Ради України
ВО "Свобода" пропонуватиме, аби Юрій Левченко очолив Регламентний комітет Верховної Ради України

У Верховній Раді України VIII скликання формується така реальність, за якої всі парламентські комітети будуть підконтрольні коаліційній більшості. Одночасно, як нібито альтернативу такому стану речей пропонується розглядати варіянт передачі керівництва кількох комітетів так званому Опозиційному блоку, а насправді - зрадникам України, які мають сидіти не в парламенті, а в місцях позбавлення волі. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" виступає категорично проти такого "розподілу" парламентських комітетів. Упевнені, що це не в інтересах громадян, аби головою Комітету з питань Регламенту та депутатської етики, який звертатиме увагу українців на дії депутатів, несумісні з вимогами суспільства, був представник коаліційної більшости, тим більше - зрадник з "Опозиційного блоку".

У Верховній Раді VII скликання "Свобода" послідовно боролася проти кнопкодавства, порушень Регламенту та ігнорування депутатами своїх безпосередніх обов'язків. Вважаємо, що ми маємо повне моральне право висувати свого представника на голову Регламентного комітету.

Тому ми пропонуємо на цю посаду народного депутата України свободівця Юрія Левченка - людину, якій вдалося побороти несправедливість у 223-му окрузі і яка має відповідний досвід роботи секретарем Регламентної комісії Київської міської ради. Закликаємо наших партнерів по Майдану, які сьогодні є в коаліційній більшості, підтримати нашу пропозицію й показати, що вони справді, відповідно до европейських принципів, готові до прозорості й контролю своїх дій з боку громади.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"