ВО "Свобода"

ENG

15 травня
Юрій Сиротюк вимагає вилучити телеканал "Інтер" з пакетів цифрового телебачення столиці
Юрій Сиротюк вимагає вилучити телеканал "Інтер" з пакетів цифрового телебачення столиці

15 травня 2018 року голова фракції ВО "Свобода" в Київраді Юрій Сиротюк звернувся до київських телевізійних провайдерів із вимогою вилучити "Інтер" із кабельних пакетів цифрового телебачення.

"9 травня в ефірі телеканалу "Інтер" відбулася трансляція так званого "Святкового концерту "Перемога. Одна на всіх". В висловлюваннях ведучих концерту містилися ознаки пропаганди, ксенофобських та антидержавних закидів, що спотворює уявлення про окремі аспекти історичного розвитку України і дискредитує сучасні процеси в державі, пов'язані з декомунізацією і збереженням національної пам'яті. Зміст концерту "Інтера" принижує гідність громадян України та ставить під сумнів рішення Київської міської ради з проведення політики декомунізації", ‒ пише у зверненні Юрій Сиротюк.

Також націоналіст наголосив, що подібні дії "Інтера" потребують реакції. Київська міська рада зацікавлена в тому, щоби суб'єкти діяльності телерадіомовлення з повагою ставилися до рішень представників територіальної громади.

Свободівець звертається до постачальників цифрового телебачення з вимогою розглянути можливість виключення телеканалу "Інтер" із пакетів цифрового телебачення.

"У випадку ігнорування звернення вимагатиму профільне комунальне підприємства "Київжитлоспецексплуатація" вжити санкцій до провайдерів", ‒ заявив Юрій Сиротюк.

Прес-служба ВО "Свобода"