ВО "Свобода"

ENG

11 квітня
"Свобода" вимагає від Конституційного Суду підтримки негайного скасування депутатської недоторканности
"Свобода" вимагає від Конституційного Суду підтримки негайного скасування депутатської недоторканности

11 квітня 2018 року "Свобода" пікетувала Конституційний Суд України, який розглядає справу за зверненням Верховної Ради України з приводу надання висновку щодо відповідности законопроєкту про внесення змін до Конституції України (в частині скасування депутатської недоторканности, реєстр. № 6773) вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Нагадаємо, що після того, як у ВР було зареєстровано законопроєкт №6773, який розробили і зібрали 158 підписів депутати від ВО "Свобода", президент Петро Порошенко зареєстрував ідентичний документ із важливою відмінністю ‒ недоторканність скасовується з 2020 року, тобто після парламентських виборів-2019. Натомість, законопроєкт націоналістів передбачає негайне її скасування.

"Неприпустимо, що в Україні є якась каста недоторканних, які можуть творити, що їм заманеться, й це буде сходити їм з рук. Ми вимагаємо ухвалити саме наш, свободівській, законопроєкт, оскільки він скасовує недоторканність одразу", ‒ заявив під час мітингу депутат Київради Святослав Кутняк.

Наразі рішення не було ухвалено, слід чекати наступних судових засідань.

Прес-служба ВО "Свобода"