ВО "Свобода"

ENG

11 квітня
За ініціятиви Олега Гелевея Київрада ініціює посилення кримінальної відповідальности за напади на лікарів
За ініціятиви Олега Гелевея Київрада ініціює посилення кримінальної відповідальности за напади на лікарів

Голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров‘я та соціяльного захисту свободівець Олег Гелевей скликав позачергове засідання комісії через замах на лікаря Юрія Лиска у Деснянському районі столиці.

У ході засідання вирішили:

- створити робочу групу для підготовки звернення до Верховної Ради про посилення кримінальної відповідальности за напади на лікарів;

- звернутися до міського голови Віталія Кличка із закликом посилити охорону медичних закладів і встановити патрульні пости і так звану тривожну кнопку;

- звернутися до комісії Київради з питань дотримання законности, правопорядку та запобігання корупції щодо перевірки фактів корупції, викладених у заяві Юрія Лиска;

- звернутися до голови РДА Деснянського району з вимогою в тижневий термін розпочати службове розслідування для перевірки викладених фактів корупції.

"Ми будемо звертатися до Верховної Ради, щоби прирівняти професію лікаря до професій з особливим статусом. Необхідно посилити кримінальну відповідальність за такі злочини. Лікарів ніхто немає право бити! Ми звернемось до міського голови, щоб посилити охорону медичних закладів і встановити патрульні пости", ‒ наголосив свободівець.

Нагадаємо, біля діягностичного центру в Києві 6 квітня невідомі жорстоко побили лікаря Юрія Лиска, який виступав проти вимагання коштів із пацієнтів.

Також на комісії депутати погодили внесення змін до міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам".

Відповідно до запропонованої редакції, фінансування цільової програми 2018 року становитиме 1 млрд 752 млн грн, що на 13% більше, ніж попереднього року. Планується збільшити надання матеріяльної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам сімей загиблих учасників АТО та особам, які брали участь у Революції гідности.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"