ВО "Свобода"

ENG

28 березня
Київрада впровадить міську цільову програму "Київ без бар'єрів"
Київрада впровадить міську цільову програму "Київ без бар'єрів"

На засіданні комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціяльного захисту депутати одностайно затвердили міську комплексну цільову програму "Київ без бар'єрів".

"Київ має бути зручним містом для всіх, насамперед, для людей із обмеженими можливостями, які мають труднощі при самостійному пересуванні. Щодня вони зустрічають перешкоди різної складности: сходи, бордюри, підземні чи надземні переходи, непристосований транспорт, вузькі двері та тротуари, відсутність пішохідних доріжок", ‒ повідомив голова комісії свободівець Олег Гелевей.

Програма передбачає забезпечення доступної інфраструктури в усіх районах Києва. Термін дії комплексної програми становить 4 роки: з 2018 року по 2021 рік.

На комісії також було вирішено спрямувати додатково 40 млн грн для завершення реконструкції амбулаторії на вул. Гмирі 8, що на Осокорках. Мікрорайон щороку розбудовують, зростає чисельність населення, станом на 2016 рік амбулаторія сімейної медицини працювала з навантаженням у майже 140 відвідувань у зміну.

Проєкт рішення має розглянути постійна комісія Київради з питань б'юджету та соціяльно-економічного розвитку.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"