ВО "Свобода"

ENG

21 березня
"Свобода" продовжує блокування роботи земельної комісії Київради
"Свобода" продовжує блокування роботи земельної комісії Київради

21 березня 2018 року депутати Київради від фракції ВО "Свобода" знову заблокували роботу земельної комісії міськради на знак протесту проти свавілля, яке відбувається у столиці на незаконних забудовах.

"Кожен другий член земельної комісії - забудовник. Вони голосують і погоджують незаконні рішення й будують всупереч інтересам громади нові житлові квартали, перевантажуючи тим самим соціяльну інфраструктуру", - заявив Володимир Назаренко, депутат Київради, який входить до складу цієї комісії.

Нагадаємо, що 9 березня під час сутичок на Половецькій вулиці у Шевченківському районі Києва був вчинений напад на мешканців, журналістів і депутатів від ВО "Свобода" Юрія Левченка та Святослава Кутняка. Активісти виступали проти чергового незаконного будівництва, але постраждали від найманців, яких керівництво комунального підприємства "Київблагоустрій" залучило, щоби захиститися від громади.

Націоналісти вимагають звільнити з посади керівника цього підприємства, депутата Київради від "БПП Солідарність" Андрія Андреєва, який персонально несе відповідальність за побиття людей. Але жодних рішень київська влада так і не ухвалила.

"Ми змушені вдаватися до силового блокування роботи Київради й земельної комісії, бо інакше ці корупціонери не розуміють й не чують киян", - наголосив депутат Київради Святослав Кутняк.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"