ВО "Свобода"

ENG

13 березня
"Свобода" заблокувала роботу земельної комісії Київради
"Свобода" заблокувала роботу земельної комісії Київради

13 березня 2018 року свободівці заблокували роботу земельної комісії Київради. Націоналісти вимагають притягнення до відповідальности всіх винних у незаконних діях "комунальників", що спричинило побиття людей, звільнення начальника КП "Благоустрій" Андрія Андреєва та голови Департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука.

Нагадаємо, що 9 березня на Татарці було сильно побито народного депутата України свободівця Юрія Левченка та кількох місцевих мешканців. Нагадаємо, що під час протидії незаконній забудові на вулиці Половецькій постраждали мешканці й депутати від ВО "Свобода" (докладніше: svoboda.kyiv.ua).

"Сьогодні представники більшости можуть підтримати ваші питання, але завтра ті самі депутати проголосують за те, щоби біля вашого будинку з'явилася нова багатоповерхівка чи незаконний торговий центр. Натомість, у Києві не будують достатньо шкіл, дитячих садків та инших соціяльних об'єктів", ‒ звернувся до громади, щоприйшла на засідання комісії, депутат Київради свободівець Святослав Кутняк.

Зрештою, зрозумівши, що націоналісти не поступляться, голова комісії, депутат від "БПП" Олександр Міщенко закрив засідання.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"