ВО "Свобода"

ENG

12 березня
Комісія Київради з питань законности вимагає від правоохоронців знайти винних у нападі на Юрія Левченка та мешканців Татарки
Комісія Київради з питань законности вимагає від правоохоронців знайти винних у нападі на Юрія Левченка та мешканців Татарки

12 березня 2018 року комісія Київради з питань законности й протидії корупції звернулася до правоохоронних органів та міського голови Києва Віталія Кличка з низкою вимог у зв'язку з нещодавніми подіями на Половецькій вулиці.

Нагадаємо, що 9 березня під час протидії незаконній забудові на цій вулиці постраждали мешканці й депутати від ВО "Свобода" (докладніше: svoboda.kyiv.ua).

Саме з цього приводу було проведено позачергове засідання комісії, під час якого слово мали голова комісії свободівець Олег Бондарчук, депутат Київради від ВО "Свобода" Святослав Кутняк (який також постраждав від рук найманців забудовника) і голова фракції "Свободи" у Київраді Юрій Сиротюк.

На засіданні комісії були присутні представники Нацполіції України й керівництво КП "Київблагоустрій", яке й організувало незаконний демонтаж майна киян, найнявши охоронну фірму, працівники якої у результаті завдали тілесних ушкоджень багатьом киянам.

Комісія підготувала низку звернень:

1. До голови Київської міської державної адміністрації (Віталій Кличко) із закликом ініціювати проведення службового розслідування щодо дій директора Департаменту благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та керівника КП "Київблагоустрій".

2. До Генерального прокурора України із закликом взяти на особистий контроль розслідування кримінальних проваджень, відкритих за фактом цих подій.

3. До Міністерства внутрішніх справ із закликом здійснити перевірку виконання охоронних функцій та дотримання умов ліцензії на провадження охоронної діяльности працівниками ТОВ "Корпоративна безпека"; розглянути можливість анулювання ліцензії та відкриття кримінального провадження щодо працівників ТОВ "Корпоративна безпека".

4. До керівника Національної поліції України та прокурора м. Києва із закликом провести службове розслідування щодо бездіяльности працівників патрульної поліції.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"