ВО "Свобода"

ENG

9 березня
У Києві на незаконній забудові жорстоко побили свободівця Юрія Левченка
У Києві на незаконній забудові жорстоко побили свободівця Юрія Левченка

9 березня 2018 року в Києві на вулиці Половецькій, що в районі Татарки, під час протистояння з найманцями забудовника було побито свободівців ‒ народного депутата України Юрія Левченка та депутата Київради Святослава Кутняка, а також багатьох громадських активістів.

Юрій Левченко
Юрій Левченко

"Ми разом із громадою з 3:30 ранку протистояли кличковським "тітушкам" із "благоустрою", щоби захистити майно місцевих мешканців та не допустити незаконну забудову. Найманці Кличка жорстоко, до втрати свідомости, побили Юрія Левченка, він в лікарні", ‒ повідомив Святослав Кутняк.

У лікарні
У лікарні

На цій земельній ділянці планують збудувати житловий комплекс (відповідно до містобудівних умов, 20 і більше поверхів) з офісними приміщеннями і паркінгом. Десь у межах цієї споруди розміщуватиметься торгове представництво Республіки Таджикістан. "Гарний привід отримати землю під забудову в центрі Києва, на горбистій Татарці, де будь-яка нова висотна споруда спричиняє ризик дестабілізації стану ґрунтів і руйнування старіших будинків, розташованих у лічених метрах від забудови", ‒ пояснює свободівець-депутат Київради.

Додамо, що на земельних ділянках, на які накинули оком забудовники, розташоване майно мешканців навколишніх будинків, зовсім поряд ще й розміщується 139-та школа. Громада, що проживає буквально в кількох метрах від будівництва, неодноразово виступала проти забудови.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"