ВО "Свобода"

ENG

23 лютого
У Києві відбулась організаційна нарада керівників осередків "Легіону Свободи"
У Києві відбулась організаційна нарада керівників осередків "Легіону Свободи"

23 лютого 2018 року відбулися збори керівників "Легіону Свободи". У товаристві комбатантів, що служили і служать у різних військових підрозділах, було обговорено концепцію розвитку організації, програму майбутніх вишколів, налагодження інформаційної роботи організації, співпраці з иншими ветеранськими формуваннями та реєстрації місцевих осередків. Участь у заході взяли Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок та його заступники Олексій Кайда, Юрій Сиротюк, Андрій Мохник.

Захід розпочався з хвилини мовчання за загиблим грузинським побратимом Нодаром Гугешашвілі, якого кремлівські найманці вбили 7 лютого.

Виступаючи перед побратимами, командир "Легіону" Олег Куцин зазначив: "Війна триває там, де недопрацювали політики. І все, що ми недопрацюємо на політичному фронті найближчі роки, доведеться завершувати в окопах зі зброєю в руках. Сподіваюся, що всі присутні максимально включаться у розбудову "Легіону" і докладуть зусиль до виконання обговорених завдань".

Окрему увагу було приділено вшануванню пам'яти загиблих побратимів. Так, зараз триває робота над створенням пересувної виставки. Крім того, започатковано серію книг "В строю". Легіонери домовилися долучитися до збору спогадів про загиблих свободівців, щоби створити гідні життєписи.

Учасники наради поспілкувалися з лідером ВО "Свобода" Олегом Тягнибоком та його заступниками Олексієм Кайдою, Юрієм Сиротюком та Андрієм Мохником. Вони відповіли на політичні запитання, які цікавили легіонерів. Загалом дух зустрічі був пронизаний енергетикою дієвих людей, які збройно готові боронити свою землю і свої переконання.

Під час зустрічі було погоджено дату всеукраїнського з'їзду "Легіону Свободи" ‒ 31 березня.

Прес-служба ВО "Свобода"