ВО "Свобода"

ENG

15 лютого
Фракція "Свободи" виступає за вільний доступ до всіх приміщень Київради й КМДА
Фракція "Свободи" виступає за вільний доступ до всіх приміщень Київради й КМДА

15 лютого 2018 року проєкт рішення про гарантування вільного доступу в робочий час до приміщень Київради й Київської міськдержадміністрації, який підготував депутат Київради свободівець Володимир Бохняк, підтримала комісія Київради з питань законности й протидії корупції.

Згідно з документом, усі приміщення адміністративного комплексу на вулиці Хрещатик, 36, окрім приміщень, де здійснюється постійне зберігання документів, що містять інформацію, віднесену до інформації з обмеженим доступом, згідно з вимогами Закону України "Про інформацію", приміщень підрозділів режимно-секретної роботи, фінансових підрозділів, підрозділів кадрової роботи та нагород, функціонують у робочий час у режимі загального публічного доступу.

Документ передбачає, що доступ до приміщень адміністративного комплексу у позаробочий час, у вихідні та святкові дні здійснюється шляхом пред'явлення посвідчення встановленого зразка для депутатів Київської міськради, помічників-консультантів депутатів Київської міськради, працівників Київської міськради, працівників КМДА та районних у м. Києві державних адміністрацій.

У разі підтримки проєкту рішення фракції "Свободи" депутатами з інших фракцій секретаріят Київради змушений буде здійснити демонтаж усіх турнікетів, що встановлені на першому поверсі адміністративного комплексу, та заборонити встановлювати нові.

Прес-служба ВО "Свобода"