ВО "Свобода"

ENG

2 лютого
Юрій Сиротюк: Будь-які закиди проти наших попередників слід жорстко обрубувати!
Юрій Сиротюк: Будь-які закиди проти наших попередників слід жорстко обрубувати!

2 лютого 2018 року з нагоди 89-ї річниці створення ОУН відбулася презентація перевидання праці провідного діяча українського національно-визвольного руху, ідеолога українського націоналізму Дмитра Мирона-Орлика "Ідея і Чин України". Книгу презентували редактор офіційного видання ОУН(б) "Шлях Перемоги" Віктор Рог, директор НАЦ "Українські студії стратегічних досліджень" свободівець Юрій Сиротюк, голова Проводу Організації українських націоналістів (бандерівців), генеральний секретар Світового Конгресу Українців Стефан Романів.

Презентація перевидання Книги Д. Мирона-Орлика
Презентація перевидання Книги Д. Мирона-Орлика

Під час заходу Юрій Сиротюк заявив: "Після ухваленого нещодавно поляками закону виявляється, що ніякого Дмитра Мирона-Орлика не було і жодних 44 правил українського націоналіста він не писав! Бо він їх написав у концтаборі Береза Картузька, а поляки тепер стверджують, що жодних концтаборів на території Польщі не було. Жодна нормальна людина не дозволяє ображати своїх предків, і ми як живе покоління маємо обов'язок захищати їхні могили. Українські революції відбуваються під бандерівськими гаслами і червоно-чорними прапорами, тож будь-які закиди проти наших попередників слід жорстко обрубувати. Закидати можна щось нам, нинішньому поколінню ‒ бо ми можемо відповісти".

Презентація книги
Презентація книги

Свободівець також наголосив, що попередники-націоналісти заклали могутній філософський, політичний, ідеологічний, моральний, геополітичний фундамент, до якого потрібно повертатися на противагу чужим ідеям, за якими ганяється нинішній політичний клас.

Прес-служба ВО "Свобода"