ВО "Свобода"

ENG

22 січня
У Києві провели акцію за бойкот Чемпіонату світу з футболу в РФ
У Києві провели акцію за бойкот Чемпіонату світу з футболу в РФ

22 січня 2018 року в Києві за участи міської організації ВО "Свобода" відбулась акція протесту проти проведення Чемпіонату світу з футболу на території Російської Федерації. В акції також взяли участь колишні військовополонені, їхні родичі, представники громадських організацій.

Акції протесту одночасно пройшли по всьому світу, в тому числі біля офісу штаб-квартири FIFA у Цюриху, в містах Німеччини, Італії, Австралії, Англії, Польщі, України та деяких инших країнах.

"1980 року в Москві проходили Олімпійські ігри. Частина держав-учасниць бойкотували їх: США, Японія, ФРН, група ісламських країн, що засудили введення російських військ на територію Афганістану. Таким чином країни продемонстрували певні принципи й проявили чітку і зрозумілу позицію перед лицем загрози. Майбутній чемпіонат покликаний в тому числі відбілювати Путіна, і ми не можемо допустити, щоб ті, хто хоче заробляти на цьому гроші, спокійно собі це робили. Треба долучатися до бойкоту, а не допускати формування іміджу новітнього диктатора, який намагається здійснити демонтаж української держави і знищити українців як націю", ‒ зазначив під час акції заступник голови Київської міської "Свободи" Олександр Солонько.

Народний депутат свободівець Юрій Левченко подякував усім захисникам України та наголосив: "У такий час неприпустимо, щоби будь-яка нормальна людина їздила відпочивати, розважатися не територію держави-окупанта. Це абсолютно аморально. Українська діяспора домагається того, щоби це питання підіймали у всьому світі і тиснули на окупанта. В Україні цю акцію теж необхідно підтримувати".

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"