ВО "Свобода"

ENG

20 грудня 2017
Київрада продовжує відкривати шлях до варварської забудови столиці
Київрада продовжує відкривати шлях до варварської забудови столиці

20 грудня 2017 року під час пленарного засідання Київської міськради депутати більшості проголосували за п'ять незаконних ДПТ (детальний план території), які відкривають шлях до варварської забудови величезних частин Києва. Мова зокрема про ДПТ у межах вулиць Дорогожицької, Мельникова, Якіра, Сім'ї Хохлових, Олени Теліги, Довженка, Смілянська, Донецька, Повітрофлотський проспекту, проспекту Перемоги. Варто зазначити, що депутатська фракція ВО "Свобода" одностайно голосувала проти цих документів й закликала інших не підтримувати їх.

У межах вказаних вулиць в обхід генеральному плану столиці забудовники планують звести нові житлові квартали, що призведе до додаткового навантаження на інфраструктуру районів і спричинить нові соціальні конфлікти. Влада відмовляється розвивати місто для киян, а лише збагачує забудовників.

"У гонитві за брудними грошима забудовників Кличко зі своєю більшістю плювати хотів і на закони України, і на інтереси киян. Із приводу затвердження цих незаконних ДПТ буду звертатися в правоохоронні органи. Розумію, що малоймовірно, що буде якась справжня реакція, хоча, може, щось вдасться з НАБУ. Кличко є головою президентської партії, але просто зобов'язаний це зробити, враховуючи наскільки очевидними є злочини при ухваленні цих ДПТ", - заявив народний депутат України свободівець Юрій Левченко, який був присутній на засіданні.

Прес-служба ВО "Свобода"