ВО "Свобода"

ENG

16 листопада 2017
У Києві націоналісти зупинили чергову незаконну забудову
У Києві націоналісти зупинили чергову незаконну забудову

16 листопада 2017 року представники ВО "Свобода", "Нацкорпусу" та ВГО "Сокіл" підтримали мешканців Солом'янського району, яких тероризують забудовники. У приватному секторі на земельній ділянці по вул. Ярослава Галана, 32а забудовник планує звести дев'ятиповерховий будинок. Попри те що на цю земельну ділянку суд наклав арешт, ділки все одно продовжують будувати. Наразі вже зведено чотири поверхи, хоча у приватному секторі містобудівними умовами та обмеженнями дозволено лише три.

Численні звернення до правоохоронних органів не дали результатів. Націоналісти зупинили будівництво й вимагають від влади виконувати свої прямі обов'язки.

"Забудовник зводить багатоповерхове житло в приватному секторі без жодних дозвільних документів, також відсутні контрольна картка на порушення благоустрою і дозвіл на будівництво. Шахраї повірили в свою безкарність, відверто залякували мешканців і продовжували будувати. Націоналісти беруть під контроль цю ситуацію й не дозволять злочинцям продовжувати свою діяльність", ‒ заявив депутат Київради, член комісії Київради з питань землі й архітектури Володимир Назаренко.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"