ВО "Свобода"

ENG

27 жовтня 2017
У КВЦ "Парковий" націоналісти провели спільний брифінг щодо ситуації з "вертолітним майданчиком Януковича"
У КВЦ "Парковий" націоналісти провели спільний брифінг щодо ситуації з "вертолітним майданчиком Януковича"

27 жовтня 2017 року ВО "Свобода", "Національний корпус" та "Правий сектор" провели прес-брифінг у конгресно-виставковому центрі "Парковий" щодо ситуації з "вертолітним майданчиком Януковича". Метою заходу було донесення до громадян позиції щодо того, чому саме зараз спільними силами націоналісти блокують КВЦ "Парковий". Спікерами брифінгу були, зокрема, речник "Нацкорпусу" Олександр Алфьоров та депутат Київради від фракції ВО "Свобода" Володимир Назаренко.

Олександр Алфьоров пояснив, чому активісти вимагають націоналізувати вертолітний майданчик на даху "Паркового": "Хочемо заявити, що жодного рейдерського захоплення будівлі не було, активісти зайшли сюди абсолютно легально відповідно до положень Конституції України. Ми прийшли сюди, щоби держава взяла під контроль цю територію і прибутки йшли до неї, а не в кишеню терористам, ми дали чиновникам "пас" ‒ вони повинні відреагувати. Зараз держава не проводить жодних дій щодо націоналізації комплексу, хоча всім відомо, що власниками приміщення є контора, що через складну корупційну схему належить "сім'ї Януковича". У нас є запитання до органів влади: чи знає ГПУ, що держава повертає гроші конторі, що фінансує тероризм, а гроші з оренди йдуть у кишені ворогів України? Чому президент України, відверто маніпулюючи ЗМІ, стверджує, що будівля вже націоналізована?".

Депутат Київради від ВО "Свободи", учасник московсько-української війни Володимир Назаренко повідомив, що 27 жовтня вранці до будівлі "Паркового" приїхали "тітушки" і погрожували активістам, зараз їх розшукує поліція. "Для всіх охочих ми готові показати відскановані документи, що підтверджують корупційні дії фірми "Амадеус". А державу закликаємо направити комісію і вирішити питання щодо націоналізації комплексу. Ми дали їй початок і хочемо, щоби влада нарешті зробила дієві кроки", ‒ підсумував свободівець.

Додамо, що того ж дня до КВЦ "Парковий" нарешті прибула делегація від ГПУ, представники якої заявили, що почали "виконання вимог активістів", озвучені напередодні під час акції біля ГПУ.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"