ВО "Свобода"

ENG

26 жовтня 2017
Олег Осуховський ініціює законопроєкт про націоналізацію Дарницької ТЕЦ
Олег Осуховський ініціює законопроєкт про націоналізацію Дарницької ТЕЦ

26 жовтня 2017 року народний депутат-свободівець Олег Осуховський взяв участь у виїзному засіданні підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством парламентського антикорупційного комітету. Парламентарі, екологи, громадські активісти оглянули найбільш забруднені від господарської діяльності Дарницької ТЕЦ місця Києва. За підсумками засідання народні депутати Олег Осуховський та Ігор Луценко вирішили підготувати законопроєкт про націоналізацію Дарницької ТЕЦ.

За словами Олега Осуховського, внаслідок діяльності ТЕЦ, усі шкідливі відходи потрапляють у Дніпро. Він наголосив, що скерує депутатські звернення в правоохоронні органи, СБУ з вимогою розслідувати факти забруднення довкілля та шкоди для здоров'я мешканців.

Під час виїзного засідання екологи наголошували, що жадібні власники підприємства висипають небезпечні токсичні відходи просто неба, поруч із житловими будинками, отруюючи водойми. Слід зазначити, що активісти та екологи заявляють про смертельну токсичність вугільного пилу. Вони наполягають на закритті золовідвалу.

Як відомо, 6 липня цього року Київрада заборонила використання вугілля на ТЕЦ, починаючи з 2023 року. За це компанія, приватний власник, отримує пільги. Але наразі керівник компанії каже, що переходити на газ не збирається.

Олег Осуховський заявив, що разом із колегами ініціюватиме законопроєкт про націоналізацію Дарницької ТЕЦ.

Нагадаємо, що у ВРУ вже зареєстровано законопроєкт депутатів від ВО "Свобода" щодо націоналізації стратегічних підприємств, зокрема енергетичних.

Прес-служба ВО "Свобода"