ВО "Свобода"

ENG

4 жовтня 2017
Націоналісти вимагають притягнути до відповідальности "регіонала", котрого звинувачують у вбивстві героя Небесної сотні Василя Сергієнка
Націоналісти вимагають притягнути до відповідальности "регіонала", котрого звинувачують у вбивстві героя Небесної сотні Василя Сергієнка

4 жовтня 2017 року представники ВО "Свобода" та "Національного корпусу" відвідали судове засідання Окружного адмінсуду Києва, який розглядає справу за позовом екс-"регіонала" Геннадія Бобова, що спершу визнав податковий борг на суму 38 млн грн, щоб уникнути зняття депутатської недоторканности, а тепер, після закриття провадження, хоче відсудити ці гроші у держави.

Як бачимо, екс-"регіонали", на руках яких кров Небесної Сотні й тисяч загиблих у московсько- українській війні, дуже вільно відчувають себе й після Майдану. Чинна влада не поспішає притягувати їх до відповідальности, а самі соратники Януковича "захищають" свої права в українських судах, сподіваючись на продажність недолюстрованої судової системи.

Мало того, колишній народний депутат від "Партії Регіонів" Геннадій Бобов підозрюється у замовленні вбивства Василя Сергієнка, відомого журналіста, прихильника ВО "Свобода", якого жорстоко закатували, попередньо викравши, 4 квітня 2014 року.

Акція під судом
Акція під судом

У травні 2017 року в Києві було затримано підозрюваного в організації цього злочину. Ним є громадянин України на прізвище Мельник, який у 2014 році працював начальником охорони народного депутата Геннадія Бобова.

ДОВІДКА: Василь Сергієнко, український журналіст, поет, соціолог, громадський діяч. Отримав звання "Герой України" (посмертно) та героя "Небесної Сотні".

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"