ВО "Свобода"

ENG

14 вересня 2017
Завдяки "Свободі" у Києві буде створено новий парк
Завдяки "Свободі" у Києві буде створено новий парк

14 вересня 2017 року Київська міська рада ухвалила рішення про створення нового парку "Прибережний" у Дарницькому районі біля Дніпра. Боротьба за створення зеленої зони тривала з 2014 року. Значний вклад у те, щоби у Дарницькому районі замість закритого елітного клубу з'явилось місце відпочинку, зробили депутати Київради від ВО "Свобода" Володимир Бохняк та Ігор Мірошниченко.

Свободівці зареєстрували рішення про розірвання договору оренди й надання парку "Прибрежний" офіційного статусу. Крім того, юрист-свободівець Радислав Дутка та члени Дарницької районної організації Людмила Бей, Віктор Загорулько, Олесь Олійник та инші доклали чимало зусиль, аби це рішення було ухвалено.

"Попереду ще багато роботи з облаштування парку та інформування про нього киян, щоб ніякі табачніки та їх посіпаки і подумати не могли повернути територію під забудову через суд. Якщо вдасться залучити на облаштування парку гроші з б'юджету, то вже у 2018 році матимемо у районі облаштований і красивий парк", ‒ прокоментував подію депутат Київради, керівник Дарницької районної організації ВО "Свобода" Володимир Бохняк.

Нагадаємо, саме на цьому місці, використовуючи дружбу з Віктором Януковичем, "регіонал"-українофоб Ян Табачник збирався збудувати елітний клуб "Чєсть імєю". Роками зона відпочинку не була доступна для киян, але завдяки послідовній роботі громади та свободівців вдалося спочатку розірвати договір оренди земельної ділянки з Табачником, а тепер й надати території офіційного статусу парку.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"