ВО "Свобода"

ENG

21 серпня 2017
Київська "Свобода" вимагає від прокуратури покарати нападників на Володимира Назаренка
Київська "Свобода" вимагає від прокуратури покарати нападників на Володимира Назаренка

21 серпня 2017 року свободівці пікетували Дніпровську районну прокуратуру Києва через саботування розслідування нападу на учасника війни депутата Київради Володимира Назаренка. Нагадаємо: на свободівця напали 11 серпня під час виконання депутатських обов'язків.

"Хамство і нахабство Дніпровської районної прокуратури в місті Києві зашкалює. Більше тижня минуло з моменту підступного удару арматурою мені по голові баригою-забудовником, а підозру злочинцю досі не підписано. І, за словами прокурора, не факт, що взагалі буде підписано. Виявляється, завдання депутатові травми під час його реагування на злочин і виконання доручень виборців не є злочином. Тобто Дніпровська прокуратура відверто покриває бариг, які незаконно захопили і без дозволів забудовують київську землю", ‒ прокоментував ситуацію свободівець.

Нагадаємо, що ввечері 11 серпня під час акції протидії незаконній забудові на вул. Райдужній, 56, на Володимира Назаренка напали. Підкравшись ззаду, зловмисник ударив свободівця по голові залізною трубою, завдавши черепно-мозкової травми, струсу мозку та розсічення. Свободівця госпіталізували та наклали декілька швів, а двох нападників затримали та відвезли в ІТТ. Згодом злочинців відпустили, а прокуратура відмовляється висунути їм підозру. Детальніше: svoboda.org.ua, svoboda.kyiv.ua

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"