ВО "Свобода"

ENG

4 серпня 2017
Свободівці пікетували НКРЕКП проти впровадження абонплати за газ
Свободівці пікетували НКРЕКП проти впровадження абонплати за газ

4 серпня 2017 року Київська міська організація ВО "Свобода" пікетувала Національну комісію, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Націоналісти долучилися до акції протесту проти чергової спроби впровадити абонплату за газ.

"Влада ніяк не може заспокоїтися та припинити здирництво з українців. Бариги намагалися приспати пильність громади й вибрали мертвий політичний сезон для того, щоби швиденько зробити чинним фактично вже ухвалене НКРЕКП рішення про запровадження абонплати за газ для українців. Контрольований олігархічною владою регулятор у квітні цього року вже намагався запустити процес стягнення цієї абонплати. Тоді під тиском громадськості та ВО "Свобода" він мусив зупинитися. Тоді влада намагалася заспокоїти громаду фейковим звільненням членів НКРЕКП, які спокійнісінько сидять на своїх місцях і продовжують обслуговувати інтереси своїх господарів ‒ олігархів", ‒ заявив під час акції заступник голови Київської міської організації ВО "Свобода" Олександр Солонько.

Він наголосив на тому, що раніше цю абонплату було начебто скасовано, а насправді просто відтермінували її впровадження. Крім того, за цим рішенням відбудеться впровадження й абонплати за теплопостачання.

"Поки влада кулуарно призначає регуляторів, в Україні ніколи не буде соціально справедливих тарифів. Поки діє система колективної безвідповідальності, коли соціальне становище українців погіршується, а відповідальних за це просто нема в природі, доти влада буде визискувати звичайних громадян та вірити в свою безкарність. Власне, саме віра в свою безкарність та розрахунок на те, що все зійде з рук, серед іншого спонукає владу вчергове відверто плювати українцям в обличчя. Янукович і його посіпаки лізли людям у холодильники, а нинішня влада вже останнє прямо з рота витягує. І все заради збереження можливості отримувати корупційні надприбутки. Ми нічого не забудемо, нічого не подаруємо", ‒ заявив націоналіст.

"В квітні ми не дали їм цього зробити, сьогодні вони також не змогли це рішення проштовхнути, закривши засідання. Вони розуміють, що у разі впровадження рішення в дію народне обурення буде величезне, тому ми повинні моніторити ситуацію і бути напоготові до активних дій. Вони повертатимуться до цього питання постійно, тому ми повинні протидіяти таким спробам і продовжувати нашу боротьбу за інтереси людей. Наше завдання - зробити тарифи економічно обґрунтованими, аби вони не лягали тягарем на плечі українських громадян і я переконаний, що в найближчому майбутньому ми цього доб'ємося", - заявив своєю чергою народний депутат України від ВО "Свобода" Андрій Іллєнко.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"