ВО "Свобода"

ENG

22-23 липня 2017
У Києві відбувся перший курс Національної політичної академії
У Києві відбувся перший курс Національної політичної академії

22‒23 липня 2017 року в столиці України відбувся перший курс Національної політичної академії (НПА), який організувала МГО "Моноліт 1044" за підтримки ВО "Свобода".

Голова фракції ВО "Свобода" у Київській міській раді, автор терміну "Революція гідности" Юрій Сиротюк розповів курсантам про засади пропаганди. "Усі війни, починаючи з ХХ століття ‒ світоглядові, це передусім змагання за "мізки", тому пропаганда нині не менш грізна зброя, ніж артилерія і танки", ‒ наголосив націоналіст. Першим лектором був юрист і правозахисник свободівець Радислав Дутка.

Після перерви з лекцією виступив викладач Києво-Могилянської академії Олексій Курінний, який озвучив думку, що історичне розселення українського етносу і обставини російської агресії 2014‒2017 років роблять Україну ключовим суб'єктом Балто-Чорноморської осі. Завершив перший навчальний день перший Генеральний прокурор України Віктор Шишкін, який розповів про ідеологічні партії, політичні процеси та державність.

Другий навчальний день відкрив координатор організації С14 Сергій Мазур із лекцією про соціяльні мережі та організацію масових заходів. Потім за програмою була лекція медіа-експерта та керівника Школи медіа-патріотів Євгена Бондаренка, який переконаний, що Україна потребує реформації інформаційного простору. Після перерви курсанти отримали чергове творче завдання ‒ гра-симулятор, розроблений керівниками МГО "Моноліт 1044", ‒ "Узурпація.beta". На останок курсанти мали змогу прослухати лекцію бійця російсько-української війни, оборонця Донецького аеропорту Кирила Бабенцова, який розповів про легальні аспекти володіння зброєю та самозахист у межах закону.

Учасники отримали сертифікати про проходження курсів НПА. Також було розіграно примірник книги Ганса фон Даха "Тотальний опір".

"Подібний захід МГО "Моноліт 1044" проводить вперше на доволі гідному рівні. Велика подяка всім учасникам та лекторам. Особлива подяка тим, хто долучився до організації заходу: голові фракції ВО "Свобода" у Київській обласній раді Ігорю Сабію, голові фракції ВО "Свобода" у Київській міськраді Юрію Сиротюку, директору Науково-дослідного інституту українознавства Богдану Галайку, представникам управління національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту й монолітівцям", ‒ підсумував голова МГО "Моноліт 1044", організатор НПА Руслан Микула.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"