ВО "Свобода"

ENG

13 липня 2017
Біля парламенту націоналісти вимагають скасувати депутатську недоторканність
Біля парламенту націоналісти вимагають скасувати депутатську недоторканність

13 липня 2017 року Всеукраїнське об'єднання "Свобода", "Національний корпус" та "Правий сектор" пікетують Верховну Раду з вимогою скасувати депутатську недоторканність. Близько півтисячі активістів вимагають рівности всіх громадян перед законом.

"Верховна Рада у нас не працює як треба ‒ фактично взагалі не працює. І сьогодні останній день засідання Ради перед двомісячними канікулами. Парламент країни, що воює, дозволяє собі на два місяці йти відпочивати! "Свобода" ініціювала збір підписів для внесення змін до Конституції щодо депутатської недоторканности. Нині нам бракує лише декілька голосів, щоби законопроєкт зареєстрували у Верховній Раді і цей процес почався. Тому ми вимагаємо від депутатів підписатися під цим документом, щоби він уже сьогодні був поставлений на голосування", ‒ заявив під час мітингу народний депутат України Андрій Іллєнко.

Свободівець також озвучив вимогу до керівництва Верховної Ради розглянути та проголосувати в повному обсязі подання на зняття депутатської недоторканности, затримання та арешт нардепа Михайла Добкіна.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"