ВО "Свобода"

ENG

7 липня 2017
У Києві відбувся марш на честь Мирослава Мисли
У Києві відбувся марш на честь Мирослава Мисли

7 липня 2017 року в Києві відбувся марш на честь дня народження героя московсько-української війни свободівця Мирослава Мисли. В столицю з'їхалися патріоти з усіх куточків України, серед яких були члени ВГО "Сокіл", ВО "Свобода", ветеранської організації "Легіон Свободи", містяни, представники инших націоналістичних рухів. Урочистим маршем колона пройшла вулицями Києва, вшановуючи пам'ять українського героя.

Після маршу на Контрактовій площі відбувся концерт, під час якого виступили письменник Дмитро Савченко, виконавці Орест Залізняк & Геннадій Пересвіт, лідер гурту "Широкий Лан" Святослав Бойко та гурт "Залізний Хрест".

У заході взяв участь Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок. Під час свого виступу він зазначив: "Мирослав Мисла був справжній воїн. Йому не бракувало сміливости й мужности. Він був дієвим патріотом, справжнім українським націоналістом і зійшов на небеса як правдива легенда, забравши з собою десяток ворогів, зайд, які хотіли перетворити українців на кріпаків, а Україну ‒ на буряково-бананову республіку. Він ціною свого життя, подвигом, мужністю та неординарністю став легендою. І поки наша земля породжує таких героїв ‒ ніякий ворог не зможе нас поневолити і перемогти!".

Довідка: Мирослав Мисла ("Мисливець") ‒ член проводу та очільник референтури історичних досліджень Всеукраїнської громадської організації "Сокіл", доброволець, боєць Окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ", офіцер, командир взводу 93-ї ОМБ ЗСУ. Загинув у бою з окупантом 2 жовтня 2016 року біля селища Кримське Луганської области, прикривши собою побратимів.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"