ВО "Свобода"

ENG

7 липня 2017
"Свобода" вимагає покарати рейдера і корупціонера Кулагіна
"Свобода" вимагає покарати рейдера і корупціонера Кулагіна

7 липня 2017 року націоналісти пікетували Службу безпеки України з вимогою притягнути до відповідальности вихідця з клану "донецьких" Олексія Кулагіна, який продовжує тероризувати мешканців мікрорайону "Чайка" та Петропавлівської Борщагівки.

Корупціонер та рейдер Олексій Кулагін фактично отруює життєве середовище жителів Чайки шляхом неконтрольованого зливу стічних вод. Як наслідок селище опинилося на межі екологічної катастрофи.

"Порушення законів ‒ це фірмовий стиль "роботи" донецьких, які намагалися захопити владу і в Києві за часів Януковича. Кулагін знахабнів настільки, що вдався до рейдерського захоплення земельної ділянки підприємства "Агро". На ній підконтрольна рейдеру фірма ТОВ "ОМОС" збудувала 9 тисяч квадратних метрів житла, якого там по закону бути просто не мало бути, ще й продав це житло, поставивши покупців поза законом. Ми не можемо допустити щоб "донецькі" тероризували українців та хазяйнували на нашій землі", ‒ заявив депутат Київради Володимир Назаренко, до якого звернулися мешканці району по допомогу.

Націоналіст повідомив, що на рейдера було складено численні протоколи про корупцію, проте правоохоронні органи не поспішають діяти. "Свобода" вимагає від Служби безпеки України, НАЗК та инших органів притягнути до відповідальности рейдера, шахрая та корупціонера Олексія Кулагіна.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"