ВО "Свобода"

ENG

5 липня 2017
Противники найменування київського проспекту на честь Шухевича затягують судову справу
Противники найменування київського проспекту на честь Шухевича затягують судову справу

5 червня 2017 року в Окружному адміністративному суді Києва почався розгляд справи за позовом "Єврейської правозахисної групи" та "Антифашистської правозахисної ліги" до Київської міськради щодо начебто незаконности перейменування проспекту Ватутіна на честь командира УПА Романа Шухевича. Позивачі виступили проти участи у справі "Свободи" як третьої особи на боці відповідача. Київська міська організація ВО "Свобода" пікетувала суд на підтримку перейменування, в цей час в залі суду сторони подали клопотання.

"Позивачі намагаються заперечувати клопотання відповідача про залучення "Свободи" як третьої особи. Це порушує наші права і права наших виборців, оскільки "Свобода" з першого дня існування декларує увічнення пам'яти борців за волю України, в тому числі Степана Бандери та Романа Шухевича.

Рішення Київської міськради є не лише реалізацією наших програмових засад, але й волевиявленням киян. Те, що позивач маніпулює і затягує справу, не даючи можливости вступити третьою стороною в спір, свідчить про те, що вони розуміють очевидність свого програшу", ‒ прокоментував керівник Юридичної служби ВО "Свобода", депутат Київради Олег Бондарчук.

Варто зазначити, що позивач заявив відвід судді через начебто упередженість. Наступне судове засідання відклали на невизначений час через відпустку судді.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"