ВО "Свобода"

ENG

30 червня 2017
У Києві відбувся фестиваль "Роман Шухевич. Хто він?"
У Києві відбувся фестиваль "Роман Шухевич. Хто він?"

30 червня 2017 року в Києві на проспекті Романа Шухевича (колишня окупаційна назва ‒ "проспект ім. Ватутіна") відбулися заходи до 110-ї річниці з дня народження легендарного командира Армії Нескорених.

Фестиваль присвячений Шухевичу
Фестиваль присвячений Шухевичу

Про Романа Шухевича розповідали відомі історики, письменники та видавці, зокрема Брати Капранови та автор легендарного роману "Червоний" Андрій Кокотюха. Також перед гостями фестивалю виступили лідер "Свободи" Олег Тягнибок, народний депутат Андрій Іллєнко, голова Київської міської організації ВО "Свобода" Петро Кузик, керівник фракції націоналістів у Київраді Юрій Сиротюк, а також командир "Легіону Свободи" Олег Куцин.

Олег Тягнибок, зі словом, під час концерту
Олег Тягнибок, зі словом, під час концерту

У рамках заходів була організована виставка зброї та військових одностроїв часів УПА, ярмарок, концерт гуртів "Рутенія", "Тінь Сонця" та "Гайдамаки".

Виступ гурту Тінь Сонця
Виступ гурту Тінь Сонця

Під час заходу знімали промо-ролик для фільму "Червоний", який вийде в кінопоказ у серпні 2017 року. Гурт "Гайдамаки" презентував пісню на слова Юрія Руфа, присвячену герою сучасної визвольної боротьби Мирославові Мислі.

На заході були присутні 50 поранених бійців, які проходять курс лікування у київському шпиталі. Організатори фестивалю привезли їх на фестиваль, щоби бійці змогли відпочити й підтримати бойовий дух.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"