ВО "Свобода"

ENG

22 червня 2017
Юрій Левченко: Громада має добитися повернення контролю над теплоенергетичним комплексом столиці
Юрій Левченко: Громада має добитися повернення контролю над теплоенергетичним комплексом столиці

Київська міська рада, продовживши договір із Рінатом Ахметовим, ще на півроку залишила весь теплоенергетичний комплекс столиці під контролем олігарха-сепаратиста. Але громада не має залишати це просто так і повинна добитися повернення контролю над теплоенергетичним комплексом Києву. Про це під час брифінгу у Верховній Раді 22 червня 2017 року заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Левченко.

"Замість того, щоби повернути контроль над теплоенергетичним комплексом міста громаді, Київрада залишила приватну монополію "Київенерго". Замість того, щоби створити комунальне підприємство, яке би піклувалося про киян, "мер" Кличко і його команда продовжили договір оренди з Ахметовим. Договір закінчується цьогоріч, але замість його розірвання депутати проголосували навіть за вивчення питання "компенсації", яку Київ має сплатити олігарху", ‒ заявив свободівець.

Націоналіст повідомив, що в рішенні, яке ухвалили в Київській міській раді, навіть не прописали, що після закінчення договору майно має лишатися виключно в комунальному управлінні. Тому Юрій Левченко закликав киян перевірити, як голосували їхні депутати, та тиснути на них, аби принаймні після того, як нарешті сплине термін продовженого договору, повернути комплекс під контроль громади.

"За це рішення голосували 43 депутати від "Солідарності" (це "Удар" і "БПП"), 7 депутатів від "Батьківщини" і 12 депутатів від "Єдності". Це посібники Ахметова в Київраді разом із Кличком, який, щоби не бути присутнім на голосуванні, втік до Канади. Місто має керувати своїм теплоенергетичним комплексом і думати про киян, а не про збагачення одного з олігархів", ‒ наголосив свободівець.

Варто зазначити, що фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Київській міській раді єдина голосувала проти продовження угоди: svoboda.org.ua

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"