ВО "Свобода"

ENG

14 червня 2017
Київські націоналісти вшанували чин Євгена Коновальця в річницю його народження
Київські націоналісти вшанували чин Євгена Коновальця в річницю його народження

14 червня 2017 року, в річницю уродин засновника Організації Українських Націоналістів полковника Євгена Коновальця в Києві "Свобода" організувала святковий концерт соліста гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка. Участь у заході взяв лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, народний депутат-свободівець Андрій Іллєнко, директор Науково-дослідного інституту українознавства Богдан Галайко, директор Держкіна Пилип Іллєнко, кандидат історичних наук Євген Костюк, очільник ОУН Богдан Червак, активісти та прихильники націоналістичного руху.

Олег Тягнибок під час виступу
Олег Тягнибок під час виступу

126-річчя від народження Коновальця відзначили поблизу школи №138, що навпроти колишніх казарм Січових Стрільців, яких свого часу в столиці очолював майбутній провідник ОУН. Очільник "Свободи", виступаючи перед присутніми, зазначив, що Євген Коновалець був вождем і провідником не лише для своїх сучасників, але й для нинішнього покоління націоналістів.

"Своїм життєвим шляхом він утвердив українську національну ідею в наших умах переможною. Це людина, яка зуміла об'єднати різні націоналістичні групи в єдину потужну організацію ‒ організацію українських націоналістів ‒ заради великої мети: створення Української Самостійної Соборної Держави", ‒ наголосив Олег Тягнибок.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"