ВО "Свобода"

ENG

13 червня 2017
Юрій Сиротюк: Боротьба проти Героїв України для всіх має бути небезпечною справою
Юрій Сиротюк: Боротьба проти Героїв України для всіх має бути небезпечною справою

12 червня 2017 року сумнозвісний суддя Окружного адміністративного суду Києва Руслан Арсірій своєю ухвалою призупинив перейменування проспекту генерала Ватутіна на проспект Героя України, головнокомандувача УПА Романа Шухевича, задовольнивши позов до суду громадських організацій "Антифашистська правозахисна ліга" та "Єврейська правозахисна група". Остаточне рішення буде ухвалено після розгляду справи.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вбачає в такому рішенні намагання заблокувати поновлення історичної справедливости.

"У цьому кроці може прослідковуватися гра в піддавки з очільником міста Віталієм Кличком, який зумисно затягував із підписанням очевидного рішення. Непрямим, але красномовним підтвердженням цьому є відомі нещодавні хрестини в Шуфричів. У разі, якщо міська адміністрація не вживатиме адекватних заходів, Кличко має бути з ганьбою відправлено у відставку, адже боротьба проти Героїв України для всіх має бути небезпечною й політично вбивчою справою", ‒ заявив голова фракції ВО "Свобода" у Київраді Юрій Сиротюк.

Нагадаємо, що в січні 2016 року у співпраці з київською владою ГО "Наждак" подала подібний позов до того ж окружного адмінсуду, на основі чого було скасовано вибори до районних рад столиці. Нині відомо, що ця організація здійснює підривну, антидержавну діяльністю, про що заявляла прес-служба СБУ.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"