ВО "Свобода"

ENG

25 травня 2017
Київрада скоригувала бюджет столиці "в мінус"
Київрада скоригувала бюджет столиці "в мінус"

25 травня 2017 року Київська міська рада вже втрете внесла зміни в столичний бюджет. Цього разу депутати від більшості затвердили дефіцит бюджету, зробивши це поспіхом, без належного обговорення. Рішенням сесії було збільшено дохідну частину бюджету на 600 тисяч гривень, тоді як видатків стало більше на 1, 6 мільярда гривень. Таким чином дефіцит зросте до 3, 2 млрд гривень.

Фракція ВО "Свобода" не підтримала таке рішення. Голова націоналістів у Київраді Юрій Сиротюк, виступаючи під час пленарного засідання, заявив про те, що соромно, коли столиця України має дефіцитний бюджет. Водночас свободівець зауважив, що іще торік влада тішилася з його профіциту.

"Минулого року йшлося про декілька мільярдів надлишкових коштів у бюджеті, але ними не могли ефективно розпорядитися. Чинна влада вже так доцарювалася, що дефіцит бюджету цьогоріч сягає 3, 2 мільярди гривень. І це є найкращим показником роботи адміністрації Кличка, яка не спроможна вчасно й ефективно використати кошти. Зате влада спрямувала пів мільярда гривень Рінату Ахметову, погашаючи міфічні борги "Київенерго", ‒ зауважив Юрій Сиротюк.

Також депутат наголосив на тому, що в такій ситуації потрібно ухвалювати кадрові рішення.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"