ВО "Свобода"

ENG

15 травня 2017
"Свобода" пікетувала погоджувальну раду парламенту проти проєкту Трудового кодексу
"Свобода" пікетувала погоджувальну раду парламенту проти проєкту Трудового кодексу

15 травня 2017 року активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" зібралися на вулиці Грушевського в Києві, де напередодні сесії ВРУ відбувалася погоджувальна рада парламенту. Націоналісти вимагали не включати до порядку денного сесії розгляд проєкту Трудового кодексу, адже він написаний під диктовку олігархів та спрямований на новітнє закріпачення українців.

Керівник профспілки "Свобода праці" Юрій Ноєвий, виступаючи на акції, наголосив: "Українофобка Ірина Геращенко говорить, що Трудовий кодекс ‒ це зобов'язання перед Європою і має бути ухвалений. Це відверта брехня! Навпаки, трудові права не можуть погіршитися. Ми маємо домогтися того, щоби Трудовий кодекс не був поставлений і проголосований".

У підсумку проєкт ТК таки не було внесено до порядку денного. Націоналісти наголошують на вимозі відмовитися від ухвалення антинародного документа. Водночас вони вимагають відставки Людмили Денісової з посади голови парламентського комітету з питань соціяльної політики. Підставою доля цього є її неправомірні дії під час засідань комітету 11 квітня. Тоді під її керівництвом комітет задля протягнення олігархічного проєкту Трудового кодексу провів кулуарні зібрання з порушенням Регламенту Верховної Ради.

Прес-служба ВО "Свобода"