ВО "Свобода"

ENG

11 травня 2017
У Києві націоналісти вимагають покарати правоохоронців за безчинства 9 травня
У Києві націоналісти вимагають покарати правоохоронців за безчинства 9 травня

11 травня 2017 року низка партій націоналістичного спрямування, зокрема ВО "Свобода", "Правий Сектор" та инші, пікетують Головне управління МВС України. Активісти вимагають жорстко покарати керівництво міністерства, яке допустило цинічне побиття, арешти й переслідування націоналістів, зокрема й ветеранів московсько-української війни, під час святкування 9 травня так званого "Дня перемоги".

"Очевидно, що керівництво поліції на місцях слід покарати. І це мають бути не просто усунення від посад, а реальні тюремні терміни. У відставку має піти й сам Аваков. Він уже давно довів свою непрофесійність і некомпетентність. Гадаю, саме нехлюйське ставлення керівництва силових структур зробило можливим події в Дніпрі та Києві. Не забуваймо про те, як завзято поліція штурмувала офіс ОУН та відтісняла націоналістів від парку Слави", ‒ заявив під час мітингу заступник голови Київської міської організації ВО "Свобода" Олександр Солонько.

За словами націоналіста, українці досі мусять самотужки захищатися від Путіна, та ще й отримувати ударів у спину від "своєї" влади.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"