ВО "Свобода"

ENG

28 березня 2017
У Києві може з'явитися парк імени Мирослава Мисли
У Києві може з'явитися парк імени Мирослава Мисли

28 березня 2017 року під час засідання постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури й землекористування було розглянуто ініціятиву депутатів фракції ВО "Свобода" про найменування одного з нових скверів столиці на честь героя України свободівця Мирослава Мисли. Нагадаємо, що 2 жовтня 2016 року "Мисливець" загинув у бою проти московських окупантів на сході України.

Життя Мирослава стало взірцем для сучасних українських націоналістів. Вони наголошують: дуже важливо, щоби про його чин пам'ятали прийдешні покоління. Саме тому свободівці-депутати Київради зареєстрували проєкт рішення про присвоєння одному зі скверів міста назви на честь героя. Ініціяторами є голова фракції "Свободи" Юрій Сиротюк, депутати Володимир Назаренко, Петро Кузик та Ігор Мірошниченко.

Сквер відпочинку імени Мирослава Мисли може з'явитися у провулку Ковальському, що на Шулявці (Солом'янський район). Проєкт рішення наразі розглядають профільні комісії Київради. В разі успішного проходження усіх процедур документ буде подано на сесійний розгляд.

Прес-служба фракції ВО "Свобода" у Київській міській раді