ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
У Києві "Свобода" відзначила День добровольця
У Києві "Свобода" відзначила День добровольця

14 березня 2017 року в Києві з ініціятиви ВО "Свобода" відбулись урочистості з нагоди Дня українського добровольця. Захід націоналісти провели біля пам'ятника солдату-добровольцю на житловому масиві Троєщина. У події взяли участь заступники Голови ВО "Свобода" Руслан Кошулинський, Андрій Мохник, Юрій Сиротюк та народний депутат України Андрій Іллєнко, учасники московсько-української війни та інші. Також були присутні командир "Легіону Свободи" Олег Куцин та голова Київської міської організації ВО "Свобода" Петро Кузик.

Біля пам'ятника було презентовано військову експозицію та фотовиставку, на якій зображено представників "Легіону Свободи".

Під час заходу заступник Голови ВО "Свобода" з воєнних питань, керівник націоналістичної фракції у Київраді Юрій Сиротюк зауважив, що саме добровольці зупинили просування збройного наступу Росії.

"У лютому 2014 року, коли Путін напав на Україну, навіть найбільші оптимісти не могли собі уявити, що фронт на третьому році війни зупиниться не на Дніпрі, не на кордоні Галичини й Волині, а на українському Сході. Що стало запорукою такого успіху, адже на той час Україна мала розвалену армію й безхребетних генералів? Путіна зупинив дух української нації ‒ українські добровольці. Ці вояки ‒ ядро української нації, яке мусить виконати два завдання: відвоювати Україну для українців і завоювати Москву", ‒ заявив Юрій Сиротюк.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"