ВО "Свобода"

ENG

10 березня 2017
Олександр Солонько: Поки українці воюють, влада працює на російський капітал
Олександр Солонько: Поки українці воюють, влада працює на російський капітал

Нинішня влада стала на шлях відвертої колаборації з Кремлем. Сьогодні в Україні продовжують благополучно функціонувати російські банки, влада веде торгівлю з агресором, в тому числі, на лінії фронту. І це в той час, поки там гинуть українці. Про це 10 березня 2017 року заявив заступник голови Київської міської організації ВО "Свобода" Олександр Солонько під час пікетування НБУ з вимогою націоналізувати російські банки, що діють на території України.

Як зазначив націоналіст, за час, поки Валерія Гонтарева очолює Національний банк України, частка російських банків в Україні невпинно зростає. Ба більше, вони отримують рефінансування з державної скарбниці, а потім фінансують вбивства українців. За словами свободівця, влада посилює економічну залежність від Росії.

"Влада не просто нічого не зробила, щоби виключити економічну залежність України від країни агресора та окупованих територій ОРДЛО ‒ вона зробила все, щоби її поглибити. І після цього нам розповідають, що не можна націоналізувати російські банки, що не можна зупиняти торгівлю з ОРДЛО, бо є від того якась залежність. Таким чином, влада намагається розписатися в неспроможності та неповноцінності Української держави", ‒наголосив Олександр Солонько.

Водночас він нагадав, що "Свобода" з самого початку московсько-української війни вимагає розірвати економічні зв'язки з агресором: "Було подано близько півсотні проєктів законодавчих актів щодо протидії агресорові. Проте владі це не цікаво ‒ їй цікаво заробляти брудні гроші на смертях українців. Для цього вона вже виявила готовність вступати у пряме протистояння з українською нацією. Сьогодні націоналісти ‒ єдині, хто здатен цьому протидіяти, і ми готові брати на себе відповідальність за відстоювання національних інтересів та захист української громади".

"Один відомий міністр від "Народного фронту" нині заговорив про санкції стосовно "Сбєрбанку". Через три роки після початку війни, після тисяч смертей українців. Він вже забув, що його бізнес-партнер тримав там сотні мільйонів гривень, які було виведено в офшори. І це той самий міністр, який просив дозвіл на розгін блокади торгівлі на крові", ‒ додав Олександр Солонько.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"