ВО "Свобода"

ENG

10 березня 2017
Націоналісти вимагають зробити російські банки державною власністю
Націоналісти вимагають зробити російські банки державною власністю

10 березня 2017 року у Києві свободівці спільно з "Національним корпусом" провели пікетування Національного банку України. Активісти звернулися до голови банку Валерії Гонтарєвої з вимогою націоналізувати усі фінансові установи, які належать резидентам країни-окупанта та які ведуть фінансово-господарську діяльність в Україні.

Учасники пікету заявили про те, що за час керування Валерією Гонтарєвою Національним банком частка російських банків в Україні зросла в рази.

"Це прямий колабораціонізм, за який влада має відповідати з у сією суворістю. Сьогодні українська нація живе у війні, натомість влада створила для себе умови для "дерибану" б'юджетних коштів та солодкого офшорного життя. Поки українці гинуть на фронті московсько-української війни, влада тісно співпрацює з агресором, набиваючи кишені тіньовими грішми. Ціна цим грошам ‒ здача національного суверенітету. Ми вимагаємо націоналізувати російські банки України й не допустити, аби влада плювала в обличчя українцям та допомагала агресору заробляти на українській крові", ‒ заявив заступник голови Київської міської організації ВО "Свобода" Олександр Солонько.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"