ВО "Свобода"

ENG

25 липня
Щодо дифамаційної кампанії, яку проти "Свободи" проводять незаконні забудовники
Щодо дифамаційної кампанії, яку проти "Свободи" проводять незаконні забудовники

Як нам стало відомо, деякі столичні забудовники, які здійснюють систематичні порушення законодавства під час своєї діяльності та наразилися на протидію громади міста Києва, розпочали дифамаційну кампанію проти "Свободи". Перші незграбні спроби очорнити свободівців, які захищають інтереси киян уже вчинено. При цьому незаконні забудовники вирішили звалити все з хворої голови на здорову, оприлюднивши заяву про протидію "свавіллю" яким вони називають захист прав та інтересів киян. Свавільники вирішили об'єднатися проти "свавілля". Після цього послідував недолугий інформаційний фейк про "вихід" зі "Свободи" Ігоря Мірошниченка, що лише продемонструвало хвору фантазію бандитів-забудовників: facebook.com.

Цими атаками будівельна мафія намагається помститися нам за політичну позицію, спрямовану на захист прав та інтересів киян, і ввести в оману тих мешканців столиці, які звертаються до нас за допомогою. Очевидно, що "Свобода" перетворилася на серйозну проблему для злочинців, які відчули загрозу для свого незаконного збагачення.

Фракція ВО "Свобода" в Київраді та Київська міська партійна організація не будуть піддаватися на погрози і шантаж з боку криміналу та корупціонерів при владі, які його покривають, бо в усіх своїх діях та рішеннях завжди виступають на боці територіальної громади міста Києва та захищають інтереси киян. Це стосується як питань стратегічного розвитку столиці, так і локальних проявів сваволі та корупції з боку представників влади чи криміналу. Щороку до "Свободи" звертаються тисячі киян, чиї права та інтереси так чи інакше порушуються чиновниками та бандитами.

Це ж саме стосується захисту життєвого простору киян, який шаленими темпами знищується на догоду забудовній мафії. Київ постійно сколихують скандали, пов'язані із незаконними забудовами. Часто доходить до того, що забудовники у змові з представниками влади і навіть правоохоронних органів застосовують фізичне насильство проти киян.

Так було в травні 2015 року на Осокорках, коли кримінал та тоді ще міліція вступили у відкрите фізичне протистояння з місцевими мешканцями. Все заради будівництва чергового ТРЦ провладним депутатом Київради. Так неодноразово відбувалося на перетині вулиць Львівської та Живописної в Святошинському районі, де поліція разом з "тітушками" протистояла громаді, що виступила проти незаконного будівництва бетонного монстра на зеленій зоні. І таких прикладів ‒ десятки, якщо не сотні. У всіх цих випадках "Свобода" виступила на боці громади, створивши для забудовної мафії великі проблеми.

"Свобода" виступає за розвиток бізнесу, в тому числі, і зокрема, будівельного, як одного із чинників економічного зростання та способу створення валового продукту. Проте, цей розвиток має бути законним і цивілізованим. До тих, хто веде свій бізнес чесно, наша політична сила і її столична організація не мають жодних запитань. Проте, існує низка забудовників, які мають вплив на столичну та державну владу і використовують його для реалізації проектів, що створюються із численними порушеннями містобудівного і земельного законодавства. При цьому, страждають звичайні кияни, які потерпають від знищення зелених насаджень, власного майна, порушення комунікацій у своїх будинках, збільшення інфраструктурного та житлово-комунального навантаження та звертаються до нас за допомогою.

Ми ніколи не діємо в чиїхось інтересах, окрім як наших виборців, які звертаються за допомогою депутатів від "Свободи" як до останньої надії захистити свої права. Через це наші партійці часто стають об'єктами інформаційних атак та фізичного насильства. Одним з кричущих випадків є напад на народного депутата Юрія Левченка та депутата Київради Святослава Кутняка в березні 2018 року, який як раз реагував на звернення мешканців Києва за допомогою в протидії знищенню їхнього законного майна. І хоча винні у злочинному нападі досі не покарані, цей кричущий випадок отримав належну реакцію, продемонструвавши безперспективність застосування сили - facebook.com

Після цього забудовна мафія вирішила спробувати очорнити нашу політичну силу та окремих її активістів за допомогою незграбних інформаційних атак через організації та осіб, які вже давно перебувають на звалищі історії та в стані соціального і морального банкрутства.

Не зважаючи на спротив бандитів, Київська "Свобода" продовжуватиме допомагати киянам, які цього потребують, захищати їхній життєвий простір. Так само, як захищають їхні права жити в сучасному місті з прозорим бюджетуванням, справедливими тарифами на проїзд в громадському транспорті, якісними послугами ЖКІ тощо.

Агресивна реакція злочинців лише укріплює нашу впевненість у власній правоті та підтверджує, що "Свобода" - єдина політична сила, яка насправді захищає інтереси кожного українця загалом та кожного киянина зокрема.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"