ВО "Свобода"

ENG

2 червня
Юрій Ноєвий: Українці не згодні з антисімейною політикою Порошенка-Гройсмана
Юрій Ноєвий: Українці не згодні з антисімейною політикою Порошенка-Гройсмана

2 червня у Києві відбувся всеукраїнський хід на захист прав дітей та сім'ї. Захід пройшов під гаслом "Щаслива родина - здорова Україна!". Мета - підтримати сімейні цінності як основоположні в українській культурі та висловити незгоду з наростанням загроз інституту сім'ї в Україні. До заходу долучилися свободівці.

У заході взяли участь біля 5 тисяч українців. Він став підсумковим для десятка маршів по різних містах України. Цього року заплановано подібні акції в інших населених пунктах.

Згідно з дослідженнями Всеукраїнської ради церков та Центру Разумкова, більше 98% українців поставили сім'ю на перше місце серед своїх життєвих пріоритетів.

"Десятки маршів за сімейні цінності вже пройшли у багатьох містах. Це свідчить про те, що українці не згодні з антисімейною політикою Порошенка-Гройсмана, які впроваджують у всіх царинах життя політику гендеру - радикального заперечення статі та сім'ї. Скорочення виплат на народжуваність та підтримку сім'ї - це пріоритет політики лібералів. Натомість націоналісти турбуються про здоровий спосіб життя та сімейні цінності. Саме тому ми наголошуємо, що держава повинна зміцнювати і розширювати політику підтримки української сім'ї та багатодітности, боротися проти негативних ідеологічних проєктів ліберальних екстремістів", - заявив член Політради ВО "Свобода" Юрій Ноєвий.

Хід на захист прав дітей та сімей виступив з вимогами до влади підтримувати сім'ю, сімейні цінності та сімейну освіту, законодавство й інфраструктуру в інтересах дітей та сімей, а також зупинити такі негативні явища, як сурогатне материнство, аборти, легалізація сексуальних збочень, проституція, політика гендеру, сексуальна освіта, реклама алкоголю та тютюнопаління тощо.

Відомо, що після заборони Петиції на захист сімейних цінностей на сайті Президента та попри численні акції протесту, Петро Порошенко підтримав антисімейну політику в своїй заяві щодо видаленої петиції. Сторінку петиції не поновили. Прем'єр-міністр Гройсман досі не скасував План дій з прав людини.

Українські націоналісти виступають за скасування цієї політики українофобії, перегляду Плану дій з прав людини до 2020 р., відмови від визнання гендеру і т.п. як пріоритетів державної політики.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"