ВО "Свобода"

ENG

17 квітня
Юрій Сиротюк: У Києві російський бізнес не просто не припинив діяльність, а й процвітає
Юрій Сиротюк: У Києві російський бізнес не просто не припинив діяльність, а й процвітає

17 квітня 2018 року під час пленарного засідання Київської міськради голова фракції ВО "Свобода" Юрій Сиротюк наголосив, що попри дію свободівського проєкту рішення, який забороняє співпрацю з суб'єктами господарювання Російської Федерації в місті Києві, російський бізнес не просто не припинив свою діяльність, а й процвітає.

"У 2017 році кожна четверта гривня, інвестована в Київ, насправді була російським рублем. А депутати і чиновники пояснювали свою лояльність до російського бізнесу "піклуванням про наповнення б'юджету", ‒ сказав Юрій Сиротюк.

Щоразу на погоджувальній раді очільник фракції "Свобода" у Київраді вимагав знімати такі питання.

"На останній погоджувальній раді я вимагав зняти з розгляду питання "Про передачу ТОВ "Парк-готель "Київ" земельної ділянки на вул. Юнкерова, 20 (Пуща Водиця). Один із засновників цього підприємства пов'язаний з російським "Внєшторгбанком". Це саме той банк, який є спонсором російської окупаційної армії та перебуває у санаційному списку. Натомість керівники решти фракцій запропонували підтримати цей проєкт рішення і призначити максимально великий земельний податок у розмірі 12% і пообіцяли одностайно підтримати таку пропозицію. Депутати від БПП бідкалися, що інвестор не здатен сплачувати такі кошти і зійшлися на 6%. А мою пропозицію хоча б удвічі збільшити податок ‒ проігнорували", ‒ заявив Юрій Сиротюк.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"