ВО "Свобода"

ENG

22 березня
"Свобода" блокуватиме розгляд питань, які пов'язані з незаконними земельними рішеннями в Києві
"Свобода" блокуватиме розгляд питань, які пов'язані з незаконними земельними рішеннями в Києві

22 березня 2018 року розпочала роботу нова сесія Київської міської ради. Але на вимогу фракції "Свобода" Київрада не буде розглядати земельні питання на сьогоднішньому пленарному засіданні. Нагадаємо, що націоналісти вимагаючи припинити земельний "дерибан" у столиці, блокують роботу земельної комісії та розгляд земельних питань на пленарному засіданні, але оскільки у порядку денному нової сесії Київради є важливі питання, які стосуються життєдіяльності міста, а також дуже важливе питання щодо збільшення на 1, 4 мільярди гривень статутного капіталу КП "Київтеплоенерго" для першочергових витрат на діяльність підприємства та виконання робіт у міжопалювальний сезон, свободівці не будуть блокувати розгляд цих важливих питань.

Ми виступаємо тільки категорично проти використання цих коштів на погашення заборгованості компанії донецького олігарха Ріната Ахметова, ПАТ "Київенерго", перед НАК "Нафтогазом" за закупівлю газу.

Також нагадаємо, що фракція "Свобода" вимагає від влади звільнити керівника Департаменту благоустрою КМДА Андрія Фіщука, а також керівника КП "Київблагоустрій" Андрея Андреева через системні порушення законодавства Департаментом й цим підприємством, які винаймають "тітушок", котрі, зокрема, вчинили напад на мешканців Татарки, журналістів й депутатів 9 березня цього року.

"Ми готові дозволити проголосувати за ці важливі питання, тому блокувати роботу Київради не будемо, але всі корупційній земельні питання, ми вимагаємо зняти з розгляду", ‒ заявив голова фракції ВО "Свобода" в Київраді Юрій Сиротюк.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"