ВО "Свобода"

ENG

1 березня
Юрій Сиротюк: Кличко відправив депутатів Київради прибирати сніг, коли забракло голосів на скандальні земельні рішення
Юрій Сиротюк: Кличко відправив депутатів Київради прибирати сніг, коли забракло голосів на скандальні земельні рішення

1 березня 2018 року мало продовжитися пленарне засідання Київської міськради. Але міський голова Віталій Кличко, побачивши, що для протягування скандальних земельних питань немає кворуму, відправив депутатів прибирати сніг.

"22 лютого пленарне засідання Київради було дочасно припинено через відсутність корупційного кворуму. Справа якраз дійшла до скандальних земельних питань.

Міський голова Віталій Кличко, побачивши, що у сесійній залі не вистачає депутатів більшости, переніс засідання на 1 березня", - коментує ситуацію голова фракції "Свободи" у Київраді Юрій Сиротюк. Але 1 березня провладна корупційна більшість знову не зібралась, тому міський голова, користуючись моментом, відправив депутатів прибирати сніг.

"Нині депутати зібралися, а голосів для продавлювання скандальних земельних питань знову не знайшлося. Тому міський голова вкотре переніс засідання. Мотивуючи це складними погодними умовами, Кличко послав депутатський корпус чистити сніг. Звісно, як керівник фракції я раджу депутатам-свободівцям включитися у допомогу киянам, що, зрештою, свободівці роблять постійно. Але не погода є справжньою причиною перенесення засідання, а колапс влади на всіх рівнях. Тепер і Парубій власну парламентську імпотенцію міг би пояснити "складними погодними умовами" і послати чистити сніг. Тільки от депутати корупційної більшости в Київраді і фіктивної більшости у парламенті поїдуть чистити сніг на модних альпійських курортах і підсипати золотим пісочком на Мальдівах", - зазначив Юрій Сиротюк.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"