ВО "Свобода"

ENG

9 листопада 2017
Андрій Іллєнко​ закликав Київраду не голосувати за ДПТ Райдужного масиву столиці
Андрій Іллєнко​ закликав Київраду не голосувати за ДПТ Райдужного масиву столиці

9 листопада 2017 року народний депутат України свободівець Андрій Іллєнко під час пленарного засідання Київради закликав столичних депутатів не голосувати за детальний план території Райдужного масиву (Дніпровський район). Націоналіст наголосив, що в документі забудовник планує нові житлові квартали.

Зазначимо, що ДПТ (детальний план території) ‒ це документ, який надає уточнення земельної ділянки, деталізуючи її на місцевості. Ухвалення ДПТ фактично дає можливість відводити земельні ділянки під будівництво нових споруд, зокрема житла.

"Громада району категорично проти ухвалення цього детального плану території, про що свідчить протокол громадських слухань. Кількість мешканців в районі збільшиться приблизно на 15-20 тисяч осіб, а дитячих садочків документом передбачено лише два, що однозначно не забезпечить потреби мешканців. Нові житлові квартали будуть створювати велике додаткове навантаження на інфраструктуру. Крім того, ДПТ передбачає фактично знесення двох супермаркетів у цьому районі, що також є неприйнятним для мешканців", ‒ зазначив Андрій Іллєнко.

Також свободівець нагадав, що саме на Райдужному масиві був конфлікт з незаконною забудовою на вулиці Вершигори. "Тоді перемогла громада. Зараз цій території рішенням Київради надано статус скверу. Не хочеться аби у цьому районі були нові конфлікти" - заявив народний депутат.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"