ВО "Свобода"

ENG

26 травня 2017
Юрій Левченко: Місто, а не приватний монополіст, має керувати теплопостачанням
Юрій Левченко: Місто, а не приватний монополіст, має керувати теплопостачанням

Київ стоїть на порозі величезної афери ‒ продовження незаконного договору з "Київенерго". Неприпустимо, щоби приватний монополіст контролював усе теплопостачання в місті. Про це 26 травня 2017 року з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Левченко.

Націоналіст зауважив, що на сесії Київської міської ради Віталій Кличко і його "ручні" фракції намагаються проштовхнути продовження договору з компанією олігарха Ахметова, якій багато років тому було передано ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, що є у комунальній власності. Свободівець наголосив, що продовження договору означатиме продовження кабали, за якої всі кияни повністю залежні в питанні забезпечення теплом від приватного монополіста.

"Місто має керувати теплом! Хтось каже про збитковість, але у Хмельницькому, де міський голова ‒ свободівець Олександр Симчишин, теплоенерго прибуткове, і встановило найнижчі тарифи на тепло з усіх обласних центрів по всій Україні. Це результат дії міської ради, яка не краде, а дбає про населення. Кияни, не дайте залишити "Київенерго" у приватного керівника! Потрібно звертатися до своїх депутатів з усіх фракцій. Пишіть Кличку, пікетуйте Київраду, щоби ще на 5-10 років нас не загнали в чергову кабалу", ‒ закликав Юрій Левченко.

Прес-служба ВО "Свобода"