ВО "Свобода"

ENG

3 квітня 2017
Олександр Солонько: Влада готова у будь-який момент відновити торгівлю на крові
Олександр Солонько: Влада готова у будь-який момент відновити торгівлю на крові

Рішення РНБО про зупинку руху товарів між Україною та тимчасово окупованими територіями є слабким та юридично випасним так, що дозволяє владі в будь-який момент відмовитися від його виконання. Про це заявив заступник голови Київської міської організації ВО "Свобода" Олександр Солонько.

Свободівець наголосив, що рішення, яке влада ухвалила під тиском громади, в тому числі націоналістів, має чітко виражений тимчасовий характер. При цьому, воно прив'язується не до звільнення територій ОРДЛО від окупації, а до повернення підприємств, які забезпечували надприбутки владі й олігархам в руки цих самих олігархів.

"Правляча верхівка залишила Кремлю прозорий натяк на те, що готова хоч завтра відновити свій злочинний економічний колабораціонізм задля того, щоби продовжувати заробляти гроші, заляпані кров'ю українців. Водночас режим ще й набрався нахабства звинувачувати український народ в економічній стагнації. Досі ніхто не постав перед відповідальністю за саботаж виконання рішення РНБО щодо усунення енергетичної залежности України від ворога, досі працює незліченна кількість корупційних схем, які продовжують знищувати національну економіку. Натомість, влада ще й намагається змусити українців фактично виплачувати олігархам втрачену від блокади злочинну вигоду. Це призведе до ще більшого роздратування суспільства, яке може мати непередбачувані наслідки. І винною в тому біде тільки правляча верхівка і ніхто інший", ‒ зазначив Олександр Солонько.

Прес-служба ВО "Свобода"